May 19, 2024

Sport op tv voor zondag 20 augustus

Sport op tv voor zondag 20 augustus

(alle tijden oost)

Schema onder voorbehoud van wijzigingen en/of stroomuitval

zondag 20 augustus

Autoracen

10 uur

CBSSN – FIM Motocross: MX2, Arnhem, Nederland

11 uur

CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Arnhem, Nederland

1 m

FS1 – NHRA: kwalificatie, Brainerd International Raceway, Brainerd, Minnesota (geregistreerd)

13:30 uur

CNBC – FIM MotoGP: Grand Prix van Oostenrijk, Spielberg, Oostenrijk (opgenomen)

2 m

FS1 – NASCAR ARCA Menards-serie: The Dutch Boy 100, Illinois State Fairgrounds, Springfield, Illinois.

15:00 uur

VS – NASCAR Cup-serie: The Go Bowling in The Glen, Watkins Glen International, Watkins Glen, NY

4 meter

Fox – NHRA: De Lucas Oil NHRA Nationals, Brainerd International Raceway, Brainerd, Minn.

02.00 uur (maandag)

CNBC – Pro Motocross Kampioenschap: The Buds Creek National, Mechanicsville, Md. (opgenomen)

strand volleybal

4 meter

ESPN2 – AVP Gold Series: Manhattan Beach Open, heren- en dameskampioenschappen, Manhattan Beach, CA.

CFL-voetbal

19.00 uur

CBSSN – BC in Saskatchewan

universiteitsvoetbal (vrouwen)

1 m

ACCN – Drexel in Pittsburgh

15:00 uur

PAC-12N – GeorgiĆ« in het zuiden van Cal

5 meter

PAC-12N – Portland aan de UCLA

fiba basketbal

12 uur

FOX – Tentoonstelling: Verenigde Staten v. Duitsland, Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten

vissen

8 uur ‘s ochtends

FS1 – Bassmaster Elite-serie: 2023 Dakota Lithium Bassmaster Elite bij Lake Champlain, Plattsburgh, NY

golf

6 uur

GOLF TOUR – DP World / LPGA: The ISPS Handa World Invitational, Final Round, Galgorm Castle Golf Club / Castlerock Golf Club, Antrim, Noord-Ierland

12 uur

GOLF – PGA TOUR: Finaleronde BMW-kampioenschap, North Olympia Fields, Olympia Fields, Illinois.

2 m

CBS – PGA Tour: Finaleronde BMW Championship, North Olympia Fields, Olympia Fields, Illinois.

15:00 uur

GOLF – USGA Heren Amateur: Kampioenswedstrijd, Cherry Hills Country Club, Cherry Hills Village, Colo.

4 meter

GOLF – PGA Tour Champions: The Shaw Charity Classic, Final Round, Canyon Meadows Golf and Country Club, Calgary, Alberta

NBC – USGA Amerikaanse herenamateur: kampioenswedstrijd, Cherry Hills Country Club, Cherry Hills Village, Colo.

Paardenracen

1 m

FS2 – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

WEINIG LEAGUE HONKBAL

9 uur

ESPN – Little League World Series: Nader te bepalen vs.

11 uur

ESPN – Little League World Series: Nader te bepalen vs. Smithfield, RI, Verenigde Staten Beugel – Eliminatiespel, Williamsport, Pa.

1 m

ESPN – Little League World Series: Nader te bepalen vs. Tijuana, Mexico, International Bracket – Elimination Game, Williamsport, Pa.

2 m

ABC – Little League World Series: Nader te bepalen vs. Fargo, ND, Verenigde Staten Beugel – Eliminatiespel, Williamsport, Pa.

MLB-honkbal

13:05 uur

PAUW – Seattle in Houston

13:30 uur

MLBN – Regionale dekking: Boston bij New York Yankees of San Francisco bij Atlanta

19.00 uur

ESPN – Philadelphia versus Washington, Williamsport, PA.

ESPN2 – Philadelphia versus Washington, Williamsport, PA (KidsCast)

NFL-voetbal

19:05 uur

NFLN – Voorseizoen: New Orleans bij LA Chargers

Rodeo

12 uur

CBS – PBR: Camping World Teams Series, Nashville, Tennessee (opgenomen)

15:00 uur

CBSSN – PBR: Camping World Teams Series, Nashville, Tenn.

voetbal (mannen)

9 uur

VS – Engelse Premier League: Everton bij Aston Villa

11:30

VS – Premier League: Chelsea bij West Ham United

19:30 uur

FS1 – MLS: Columbus Crew VFC Cincinnati

21.30 uur

FS1 – MLS: Austin FC in St. Louis City

voetbal (vrouwen)

6 uur

FOX – FIFA Wereldbeker: Spanje vs Engeland, Finale, Sydney

2 m

FOX – FIFA Wereldbeker: Spanje v Engeland, finale, Sydney (opgenomen)

zachte bal

2 m

ESPN2 – Athletes Unlimited: Team Davidson vs. Team Ortiz, Rosemont, IL.

Tennis

12 uur

TENNIS – Finale heren enkelspel Cincinnati, finale WTA/WTA dubbel heren heren

4:30 in de namiddag

Tennis – Finale heren enkelspel Cincinnati – ATP/WTA

19.00 uur

Tennis – Cleveland – WTA, Winston – Salem – ATP, vroege rondes

Volg en scan

3:30 uur

CNBC – Wereldkampioenschappen: Dag 2, Boedapest, Hongarije

5 uur

CNBC – Wereldkampioenschappen: Dag 2, Boedapest, Hongarije

6 uur

CNBC – Wereldkampioenschappen: Dag 2, Boedapest, Hongarije

10u30 ‘s ochtends

CNBC – Wereldkampioenschappen: Dag 2, Boedapest, Hongarije

12 uur

NBC – World Series: Dag 2, Boedapest, Hongarije

WNBA BASKETBAL

15:00 uur

NBATV – Dallas WA

5 meter

NBATV – Chicago Connecticut

19.00 uur

NBATV – Seattle Minnesota

_____