April 20, 2024

Resultaten van de Slag om 6 BC

Resultaten van de Slag om 6 BC










updaten: Dit verhaal is bijgewerkt met de eindresultaten.





Battle of BC 6 vindt dit weekend plaats in Vancouver, British Columbia, Canada.


Opvallende spelers die deelnemen zijn onder meer FaZe|Sparg0, Cody Schwab, Zain, BST|Daigo, Solary|Glutonny, Hurt, LG|MkLeo, Liquid|Hungrybox, RB|aMSa, TSM|Leffen, C9|Mango, FLY|Jmook, ChrisCCH, Revo . |Yoshidora, Liquid|Puzzels, Moki, 26R|Onin, Tempo|AX, Dorameji, Rune, Ruffalo, Toriguri en nog veel meer.









Battle of BC 6 is vooral een Super Smash Bros.-evenement. Met bijna 500 deelnemers aan Super Smash Bros. Ultimate en iets minder dan 400 spelers hebben zich aangemeld voor Super Smash Bros. Mêlee.


Het evenement breidt zich echter ook uit met meer algemene FGC-titels, met toernooien voor zowel Tekken 8 als Street Fighter 6, die beide ongeveer 100 inschrijvingen genereren.


Er zullen ook dubbele evenementen zijn voor beide Super Smash Bros. Ultimate en Super Smash Bros. Mêlee.


Het wordt uitgezonden op galante spelletjes, BTS-verliefdheid, VG bootcamp En Tampa slaapt nooit.


1. E36|Harm (de slang)
2. FaZe|Sparg0 (Cloud, Corinne)
3. Refu |Yoshidora (Yoshi)
4. Gebied 310 Doramiji (Min Min)
5. FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie)
5. Vraagsteller | Puzzels (Kazuya, Terry)
7. YSM|Pass Mag (Jigglepuff)
7. O!? (wolf)

9. Big D (ijsklimmers)
9. Gordeldier (Lucario)
9. Ron (Yoshi)
9. Drinken (Steve)
13. Ruffalo (Palutena)
13. BKR|Dhr. R (Sjeik, Chroom)
13. LG|MkLeo (Joker, Byleth)
13. Krijgsgevangene?!|Monty (Mr. Game & Watch)

17. FTG|Rioh (Diddy Kong)
17. Kietel (Pyra/Mithra)
17. BP|Lancelot (Chrom, Roy)
17. Galant|Citroen (Joker)
17. Webb JP (de sjeik)
17. Scheren (Steve)
17. FLS|Ludo (Mario, Falco)
17. AoR|Chag (Palutena, Min Min)

25. SMu5h|Explosie (Yoshi)
25. Vochtig Imp (Roy)
25. Hit Tarakutori (kleine Mac)
25. FLS | Ministerie van Buitenlandse Zaken (OLIMAR)
25. Verbranding
25. Quandale Dinglington (Steve)
25. Snel (Samos)
25. Goryoka (Joker, Mewtwo, Sephiroth)

• Grote Finale, Groep A: E36|Hurt (Snake) versloeg FaZe|Sparg0 (Cloud) met 3-1.

• Verliezersfinale: FaZe|Sparg0 (Cloud) versloeg Revo|Yoshidora (Yoshi) met 3-2.

• Verliezers in de halve finale: Refu|Yoshidora (Yoshi) schakelde Area310|Doramiji (Min-Min) uit met een score van 3-1.

• Winnaarsfinale: E36|Hurt (Snake) versloeg FaZe|Sparg0 (Cloud) met 3-0.

• District 310|Doramji (Hoofdmin) schakelde Liquid|Riddles (Terry) uit met 3-1.

• Revo|Yoshidora (Yoshi) schakelde FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) uit met 3-2.

• Winnaars van de halve finale: E36|Heart (Snake) versloeg Area310|Doramigi (Min Min) met 3-0.

• Winnaars van de halve finale: FaZe|Sparg0 (Cloud) versloeg Revo|Yoshidora (Yoshi) met 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) schakelde YSM|BassMage (Jigglypuff) uit met 3-1.

• Vraagsteller|Puzzels (Kazuya) Elimineer Au!? (Wolf) 3-0.

• Oh!? (Wolf) schakelde Ron (Yoshi) uit met 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) schakelde Big D (Ice Climbers) uit met 3-0.

• YSM|BassMage (Jigglypuff) schakelde Armadillo (Lucario) uit met 3-2.

• Vraagsteller|Puzzels (Kazuya) schakelt het drankje van (Steve) uit met 3-1.

• Gordeldier (Lucario) elimineert BKR|Mr. R (Sjeik, Chrome) 3-1.

• Big D (Ice Climbers) schakelde Raflow (Palutena) uit met 3-2.

• Steve's drankje doodt een krijgsgevangene?!|Monty (Mr. Game & Watch) 3-0.

• Ron (Yoshi) schakelde LG|MkLeo (Byleth) uit met 3-1.

• Revo|Yoshidora (Yoshi) versloeg Au!? (Wolf) 3-0.

• FaZe|Sparg0 (Korrin) versloeg Liquid|Riddles (Kazuya) met 3-1.

• E36|Heart (Snake) versloeg FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) met 3-2.

• Area310|Doramigi (Min Min) versloeg YSM|BassMage (JigglypufF) met 3-1.

• Serp (Steve) schakelde AoR|Chag (Min Min, Palutena) uit met 3-0.

• POW?!|Monty (Mr. Game & Watch) schakelde FLS|Ludo (Falco) uit met 3-1.

• Ron (Yoshi) versloeg Wall (Steve) met 3-0.

• BKR|Dhr. R (Sjeik) elimineerde BB | Lancelot (Roy) 3-0.

• Ruffalo (Palutena) versloeg FTG|Rioh (Diddy Kong) met 3-2.

• LG|MkLeo (Joker) schakelde WebbJP (Sheik) uit met 3-1.

• Gordeldier (Lucario) versloeg Gallant|Lemon (Joker) met 3-1.

• Big D (Ice Climbers) schakelde Tickle (Pyra/Mythra) uit met 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) versloeg LG|MkLeo (Joker) met 3-0.

• FLS|Ludo (Mario) schakelde Solari|Glutoni (Wario) uit met 3-0.

• Gordeldier (Lucario) versloeg Solari|Glutoni (Wario) met 3-1.

Bekijk gevechtslogboek


1. Namen Cody Schaub (Vos)
2. RB|AMSA (Yoshi)
3. Maxim|Zain (Marth)
4. Vlieg|Jumuk (Sjeik)
5. Vloeistof | Hongerige doos (Jigglepuff)
5. C9|Mango (Falco)
7. Eieren|Zout (Kapitein Valk)
7. Vocht|Gushman (Vos)

9. Vochtig | Mookie (Vos)
9. Sunsai (vos)
9. Namen Aklo (Vos)
9. TSM|Levin (Vos)
13. Kodorin (Marth)
13. 69%|Fictie (Vos)
13. Edge Dog|Spark (Sjeik)
13. Tempo|Bijl (Pikachu)

17. Namen|Paladijn (Vos)
17. PQ2|CPU0 (schommelpuf)
17. ABG|Salami (Vos)
17. Tas|Graven (Falco)
17. 69%|Nikimoet (Kapitein Falcon)
17. Randhond | Shango (Jigglepuff)
17. Nul (Vos)
17. GM|Skirzo (Vos)

25. Ka Meester (Luigi)
25. Casper (Vos)
25. van | aura (perzik)
25. Barz (Vos)
25. Hadid (Vos)
25. NSE|Maher (Marth)
25. Ansjovis (perziken)
25.R0M (maart)

• Grote Finale, Groep B: Nouns|Cody Schaub (Fox) versloeg RB|aMSa (Yoshi) met 3-0.

• Grote Finale, Groep A: Nouns|Cody Schaub (Fox) versloeg RB|aMSa (Yoshi) met 3-0.

• Verliezers in de finale: Zelfstandige naamwoorden|Cody Scwhab (Fox) versloeg MxM|Zain (Marth) met 3-0.

• Verliezers van de halve finale: Team Nouns|Cody Schaub (Fox) versloeg FLY|Jmook (Sheikh) met 3-1.

• Winnaarsfinale: RB|aMSa (Yoshi) versloeg MxM|Zain (Marth) met 3-2.

• VLIEG|Jmook (Sjeik) max Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) 3-2.

• Namen|Cody Schaub (Fox) schakelde C9|Mango (Falco) uit met 3-1.

• Winnaars van de halve finale: MxM|Zain (Marth) versloeg Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) met 3-0.

• Winnaars van de halve finale: RB|aMSa (Yoshi) versloeg C9|Mango (Falco) met 3-1.

• Namen|Cody Schaub (Fox) schakelde Moist|Gushman (Fox) uit met 3-1.

• FLY|Jmook (Sheik) versloeg EGG|Salt (Captain Falcon) met 3-1.

• Vocht|Gushman (Fox) schakelde Nunes|Aklo (Fox) uit met 3-0.

• Namen|Cody Schaub (Fox) schakelde TSM|Levin (Fox) uit met 3-0.

• EGG|Salt (Captain Falcon) schakelde Sunsai (Fox) uit met 3-1.

• FLY|Jmook (Sheik) schakelde Moist|Moky (Fox) uit met 3-1.

• Names|Aklo (Fox) schakelde Eggdog|Spark (Sjeik) uit met 3-2.

• Eieren|Zout (Kapitein Valk) elimineert 69%|Verbeelding (Vos) 3-2.

• Namen|Cody Schaub (Fox) versloeg Tempo|X (Pikachu) met 3-0.

• FLY|Jmook (Sjeik) versloeg KoDoRiN (Marth) met 3-0.

• Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) versloeg Moist|Joshman (Fox) met 3-0.

• MxM|Zane (Marth) versloeg TSM|Levin (Fox) met 3-1.

• RB|aMSa (Yoshi) versloeg Moist|Muki (Fox) met 3-1.

• C9|Mango (Falco) versloeg Sunsai (Fox) met 3-0.

• Namen|Cody Schaub (Fox) versloeg JM|Skirzo (Fox) met 3-0.

• Tempo|X (Pikachu) versloeg Knoll (Fox) met 3-1.

• Namen|Aklo (Fox) versloeg Eggdog|Chango (Jigglepuff) met 3-1.

• EdgeDog|Spark (Sheik) schakelde 69%|Nikimoyet (Captain Falcon) uit met 3-0.

• 69%|Fictie (Fox) schakelt Bag|Graves (Falco) uit met 3-0.

• EGG|Salt (Captain Falcon) schakelde ABG|Salami (Fox) uit met 3-1.

• KoDoRiN (Marth) schakelde PQ2|CPU0 (Jigglypuff) uit met 3-2.

• FLY|Jmook (Sheik) schakelde Nouns|Paladin (Fox) uit met 3-0.

• Sunsai (Fox) versloeg Nunes|Cody Schaub (Fox) met 3-2.

Bekijk gevechtslogboek


1. Universiteit van British Columbia | Apollyon (Dragunov)
2. Lange stijl Ziggy Zense (Paul, Jack-8)
3. 24 Jongen (Devil Gin, Laotiaans)
4. Zaid (Claudio, Alyssa)
5. Theone Asean (Lee)
5. MV|Rider Boy (Azocena)
7. Kenzaki (Feng, Jack-8)
7. LS|Nova (Steve)

9. Nieuwluiaard (Shaheen)
9. Luchtschok (azucena)
9. Jonch009 (Asuka)
9. FghtrJPN (Kazuya, Azucena)
13. SKBD|Ieatbutts77 (Azocena)
13. Jude Dam (Bryan)
13. Nacht (Victor)
13.2NDEX

• Grote Finale, Groep A: UBC|Apollyon (Dragunov) schakelde Long Style|Ziggy Zense (Bull, Jack-8) uit met 3-2.

• Verliezersfinale: Longstyle|uitgeschakeld Ziggy Zensei (Paul) 24Boi (Law, Devil Jin) 3-1.

• Verliezers in de halve finale: 24 Boy (Devil Jane) versloeg Zedd (Claudio, Alyssa) met 3-2.

• Winnaarsfinale: UBC|Apollyon (Dragunov) versloeg Longstyle|Ziggy Zense (Bull, Jack-8) met 3-1.

• Zedd (Claudio) schakelt Team MV| uit Raiderjongen (Azucena) 3-0.

• 24Boi (Devil Jin) schakelde TheOneAsian (Lee) uit met 3-1.

• MV|Ryderboy (Azucena) schakelde LS|Nuffa (Steve) uit met 3-2.

• 24Boi (Devil Jin) schakelde Kenzaki (Feng, JACK-8) uit met 3-1.

• Winnaars van de halve finale: UBC|Apollyon (Dragunov) versloeg TheOneAsian (Lee) met 3-1.

• Winnaars halve finale: Longstyle|Ziggy Zense (Paul) versloeg Zedd (Claudio) met 3-2.

Bekijk gevechtslogboek


1. Chris CCH (Lucas, red.)
2. BST|Daegu (Ken)
3. Vraagsteller|Raadsels (Lucas)
4. Galaxy-boter (Rashid)
5. Jay Jay (Zingif)
5. Mortzi (Manon, Aki)
7. Wijsheid (Marissa)
7. Mawan (Ken)

9. Meneer Jay (Cami)
9. Christophe (GB)
9. Klopper (GB, Jori)
9. Lodillo (Zingef)
13. 7TB (Gori)
13. Cadans (Kimberly)
13. S-Royal (Lucas)
13. H19|Stuurvracht (Zangief)

• Grote Finale, Groep 2: Chris CCH (Luke) versloeg BST|Daigo (Ken) met 3-1.

• Grote Finale, Groep A: Chris CCH (Luke) versloeg BST|Daigo (Ken) met 3-2.

• Verliezersfinale: ChrisCCH (Luke) schakelde Liquid|Riddles (Luke) uit met een score van 3-0.

• Verliezers in de halve finale: Liquid|Riddles (Luke) versloeg Galaxybutter (Rasheed) met 3-0.

• Winnaarsfinale: BST|Daigo (Ken) versloeg ChrisCCH (Luke) met 3-2.

• Liquid|Riddles (Luke) schakelde Mortsy (Manon) uit met 3-1.

• Galaxy Butter (Rashid) versloeg Jay Jay (Zangiev) met 3-0.

• Mortzi (Manon, Aki) schakelde Marouane (Kane) uit met 3-2.

• Galaxy Butter (Rashid) versloeg Wes Dance (Marissa) met 3-0.

• Winnaars van de halve finale: ChrisCCH (Ed, Luke) versloeg GuyGuy (Zangief) met 3-2.

• Winnaars van de halve finale: BST|Daigo (Ken) versloeg Liquid|Riddles (Luke) met 3-0.

Bekijk gevechtslogboek


1. Rune (Yoshi) en Refu|Yoshidora (Yoshi)
2. O!? (Wolf) en Stride|Dark Weezy (Mario)
3. FaZe|Sparg0 (Cloud) en AoR|Chag (Palutena)
4. Hawkeye (Rob, Ike) en Linus (Bowser)
5. TS|Sparkle (Hero) en Jardisking 1 (Shulk)
5. AREA310|Doramiji (Min-Min) en Maidakon (Zelda)
7. FTG|Rioh (Diddy Kong) en FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie)
7. Goryoka (Joker) en E36|Hart (Slang)


1. Namen|Cody Schaub (Fox) en FLY|Jmock (Sjeik)
2. Tempo|X (Pikachu) en RB|Amsa (Yoshi)
3. NSE|Maher (Marth) en namen|Aklo (Fox)
4. Zobi (Vos) en Matteo (Vos)
5. Vito (Vos) en Pasta (Vos)
5. Barz (Vos) en Ei|Zout (Kapitein Falcon)
7. MSI|Symbool (Falco) en TXH|Beezy (Marth)
7. 306|Jamih (Vos) en Espy (Vos)


Slag om BC 6 Gebeurtenissentabel Afbeelding #1

Slag om BC 6 Gebeurtenissentabel Afbeelding #2

Slag om BC 6 Gebeurtenissentabel Afbeelding 3

Klik op afbeeldingen voor grotere versies

Alle vermelde tijden zijn Pacific Daylight Saving Time.

Conversie van tijdzones:
EDT: Voeg 3 uur toe.
Gecoördineerde universele tijd: voeg 7 uur toe.
Britse zomertijd/Midden-Europese tijd: 8 uur toevoegen.
CEST: Voeg 9 uur toe.
JST: Voeg 16 uur toe.