May 20, 2024

High School Sports: McCook jongens top 100 en Nederlandse Zorn teamtitel (4/14/23)

High School Sports: McCook jongens top 100 en Nederlandse Zorn teamtitel (4/14/23)

McCook senior Caden Jernigan start de 400 meter race als warming-up voor de 1.600 meter estafette kampioenschappen op Holland’s Zorn Invitaitonal op donderdag.

RB Headley/McCook Gazette

GOTHENBURG, Nebraska – Er was geen drama nodig, want de zonen van McCook wonnen donderdag zes evenementen en gingen ervandoor met de Nederlandse Zorn Invitational-titel.

Senior Lucas Gomez-Wilson bleef de paden in vuur en vlam zetten met nog twee kampioenschappen met beste tijden in zijn carrière.

Senior Kaden Jernigan keerde terug van blessures om de overwinning op de 1.600 meter te helpen bezegelen.

Bovendien voegde senior Evan May nog een springtitel toe aan zijn seizoen, terwijl teamgenoot Alex Messinger ook een overwinning mee naar huis nam.

Hier zijn echter nog betere ideeën van trainer Tom Saghro.

“We waren als technische staf erg blij met de prestatie van onze mannen gisteren. We hebben de hele wedstrijd mooie punten neergezet.”

We scoorden punten in 12 van de 17 evenementen en in sommige evenementen scoorden we meer dan één atleet!

Dit is echt goed gezien het niveau van concurrentie dat aanwezig was op de Gutenberg Invitational. We hadden die dag veel hoogtepunten, maar geen betere dan Lucas Gomez-Wilson die die dag vier gouden medailles won.

Lucas won de 100 en 200 sprintraces op de 4×1 en 4x400m etappes! Het is vele jaren geleden dat we 4 gouden medailles hebben gewonnen in een uitnodiging!

Dus dat Lucas dat deed, was een heel speciale dag voor hem en het team! “

Het team scoorde, allemaal van de beste acht Bison- en PR-spelers tijdens de Nederlandse Zorn Invitational van donderdag.

Teams: 1. McCook 109,5, 2. Guttenberg 92,5, 3. Scottsbluff 64, 4. Lexington 56, 5. Cozad 52, 6. Sydney 46, 6. Arc Break 46, 8. Holdrege 30, 9. Aurora 28, 10. 23 Ogallala 11. Kearney Katholiek 22.

Kampioenen

100m: 1. Lucas Gomez-Wilson, MC, 11.09 (PR); 2. Doughty, Sid, 11.15 uur; 21. Adyn Meyer, MC, 12.1 (PR).

200m: 1. Lucas Gomez-Wilson, 22.72; 2 – k. Allen, Scott, 23.21; 4. Alex Messinger, MC, 23.66; 15. Alex Landry, MC, 24.4 (PR).

400 estafette: 1. McCook 43.85 (Caden Jernigan – Adam Dogger – Lucas Gomez – Wilson – Weston Wallgren); 2. Gutenberg 44,83.

Relay 1600: 1. Shuttle 3: 32.38 (Alex Messinger – Patrick Gross – Lucas Gomez – Wilson – Josiah Wilkinson); 2. Scottsbluff 3: 32.41.

Verspringen: 1. Evan Mai, MC, 21’10 1/4″; 2. C. Leeling, SID, 21’8 1/2″; 3. Adam Dogger, MC, 21’8″.

Hinkstapspringen: 1. Alex Messinger, MC, 43’8 1/2″; 2. mei, MC, 43’6 1/2″ (PR).

Andere betere bizons

110 horden: 1. J. Curtis, OGA, 15.44; 2 – Osney Barber, MC, 15.67 (PR); 6. Davian Hanson, MC, 17.78; Hij liep ook een 17.42 (PR) in de voorronden; 9. Mikoh Hanson MC 17.73 (PR).

300 horden: 1. Z. Eggleston, Bow, 42.06; 8. Kapper, MC, 45.37; 10.d. Hanson, MC, 45.73 (PR); 18. M. Hanson, MC, 48.17 (PR).

800m: 1. L. Gautier, AUR, 2:04.79; 5. Grant Cabell MC 2: 11.41 (PR).

1600 meter: 1. P. Graves, GOTH, 4: 43,9; 17. Josh Wilkinson, MC, 5:31.79 (PR).

3200 estafette: 1. Gutenberg 8:30.96; 2. Shuttle 8: 32.2 (Walgreen-Gross-Cabell-Josiah Wilkinson).

Wisselslag estafette: 1. Guttenberg 3:52.84; 3. Pendel 4: 01.26 (Meyer – Landry – Schmidt – Blake Rudwald).

Schijf: 1. M. Denson, BO, 149’10”; 5. Mitchell Cole, MC, 133’6 1/2″ (PR).

Hoogspringen: 1. J. Dowse, SID, 6’3″; 6. Beau Baker, MC, 5’11”.

Kolomgewelven: 1. J. Burge, GOTH, 14’2″; 5. Hayden Norgaard, MC, 13′; 8. Garrett Kaps, MC, 12’6″ (PR); 15. Bryson Jolyon, MC, 11’6 “(PR). Kijk voor meer details gedurende het seizoen.