Curacao

Curacao.nu is de toonaangevende aanbieder van Nederlands kwaliteitsnieuws in het Nederlands voor alle doelgroepen.

Hess wint Super Light Model Championship | Nieuws, sport, banen

Foto ingediend door White Scott, rechts, is afgebeeld met zijn vader David Scott na het winnen van de Super Light Model-race op zaterdag op Stateline Speedway in Busty.

BUSTI – Na zaterdagmiddag meer dan een centimeter regen te hebben gekregen, lieten de familie en de bemanning van Scott de kampioenschapsavond van Moeder Natuur op Stateline Speedway niet verpesten.

De baanploeg toonde hun spieren en de baan was in prachtige vorm en klaar om te gaan om 20:20 uur

Na een zeer succesvol reguliere seizoen op Stateline Speedway werden zes kampioenen gekroond.

Dave Hess Jr. Na een droomseizoen in de Super Late Model-divisie te hebben doorgebracht, behaalde hij zijn allereerste Stateline Super Late Model-kampioenschap.

Hess heeft acht verschillende overwinningen op zijn naam staan ​​en heeft acht van de 13 aanbevolen evenementen gewonnen.

Albion, Pennsylvania Dennis Longer kroonde de 2021 RUSH Pro-Mod-kampioen.

Veteraan Scott Jordack zette zijn naam in de recordboeken nadat hij werd gekroond tot RUSH Crate Late Models Champion.

Dave Hess Jr. toegevoegd. Meer naar zijn indrukwekkende cv door de titel van UMP Modifieds 2021 op te pakken.

John Boardman heeft de kampioenschapstrofee in Penn-Ohio Pro Stocks.

Chris Horton heeft zijn naam op de kampioenschapstrofee gegraveerd door het Challenger Track Championship 2021 te winnen.

RUSH PRO MODS (18 ingangen)

Heat 1: 1. Dennis Langer, 2. Al Brewer, 3. Tyler Oakes, 4. Michael Eichrich, 5. Scott Jordak, 6. Tyler Sutton

Heat 2: 1. Cody Stronghart, 2. Vaughn Nystrom, 3. Chad Ramsey, 4. Derek Peterson, 5. Donald May Jr. 6. Scott Lee

Heat 3: 1. Greg Johnson, 2. Adam Ashcraft, 3. Stu Richard, 4. Wayne Mohawk, 5. Thomas Root, 6. Devin Dudenhofer

READ  Laatste: De selectie voor de achtste finales op Euro 2020 | Sport

Onderzoeken: 1. Al Brewer, 2. Greg Johnson, 3. Chad Ramsey, 4. Michael Eschrich, 5. Scott Gurdak, 6. Adam Ashcroft, 7. Dennis Lunger, 8. Tyler Oakes, 9. Vaughn Nystrom, 10. Cody Stronghart, 11. Stu Richard, 12. Thomas Root, 13. Wayne Mohawk, 14. Tyler Sutton, 15. Derek Peterson, 16. Devin Dudenhofer, 17. Scott Lee, 18. Donald May Jr.

Rondeleiders: Johnson (1-5), Stronghart (6-8), Johnson (9, 10), Brewer (11-20)

Late RUSH CRATE Formulieren (21 artikelen)

Voorronde 1: 1. Scott Jordak, 2. Khol Wanzer, 3. Jason Genko, 4. Ward Schell, 5. Rodney Houser, 6. Scott Jordan, 7. Mitchell Hoffman

Heat 2: 1. Daryl Bossard, 2. Darren Waldron, 3. Steve Dixon, 4. Paul Norman, 5. Gary Youngs, 6. Chad Kleiman, 7. Lonnie Waldron

Heat 3: 1. David Parker, 2. Brian Larson, 3. Matthew Sipes, 4. Randy Hall, 5. DJ King, 6. Steve Houser, 7. Hunter Proctor

Onderzoeken: 1. Scott Jordak, 2. Jason Jenko, 3. David Parker, 4. Steve Dixon, 5. Matthew Sipes, 6. Randy Hall, 7. Daryl Bussard, 8. Ward Shell, 9. Paul Norman, 10. Dee J. King, 11. Khole Wanzer, 12. Brian Larson, 13. Rodney Houser, 14. Chad Clement, 15. Darrin Waldron, 16. Gary Youngs, 17. Mitchell Hoffman, 18. Lonnie Waldron, 19. Hunter Proctor, 20 Steve Houser, 21. Scott Jordan

Rondeleiders: Ginko (1-3), Jordak (4-20)

Late mini-modellen (6 inzendingen)

Heat: 1. Christopher White, 2. Ryan Card, 3. Triton White, 4. Jarrod Lyon, 5. Jack Black, 6. Kyle Koons

Feature: 1. Ryan Card, 2. Christopher Wyeth, 3. Jarrod Lyon, 4. Kyle Koons, 5. Jack Black, 6. Triton White

Rondeleiders: C. Whyte (1-15), Card (16), T. Whyte (17), Card (18-20)

PENN-OHIO PRO Voorraad (19 inschrijvingen)

Kwalificaties 1: 1. Joe Stagnraj, 2. Tanner Ramsey, 3. William Reeves, 4. Steve Yokom, 5. Michael Reed, 6. David Baker, 7. John Klein

READ  Nederlandse snelheidsduivel flitst met 246 km/u in Frankrijk en politie vermoedt 'kanongranaatrace'

Heat 2: 1. Jason Covey, 2. Gary Fisher, 3. John Boardman, 4. Shane Applebee, 5. Josh Beckstrom, 6. Michael Oakes

Heat 3: 1. Jason Black, 2. Matt Sampson, 3. Doug Eck, 4. Bill Applebee, 5. David Tower, 6. Kole Stelmack

Feature: 1. Jason Coffey, 2. William Reeves, 3. Doug Eck, 4. John Boardman, 5. Matt Sampson, 6. Steve Yokom, 7. Gary Fisher, 8. Michael Reed, 9. Bill Appleby, 10. Michael Oakes, 11. Joseph Stagnraj, 12. Tanner Ramsey, 13. David Parker, 14. Cole Stillmack, 15. Josh Beckstrom, 16. Shane Appleby, 17. David Tower, 18. Jason Black, 19. John Klein

Rondeleiders: Ike (1-6), Kofi (7-15)

Zeer late modellen (16 artikelen)

Kwalificaties 1: 1. Dave Hess Jr., 2. Ryan Scott, 3. Jason Jenko, 4. Dutch Davis, 5. Cole Wanzer, 6. Anthony Maroto, 7. Easton Hedman

Heat 2: 1. Greg Oakes, 2. Jake Finnerty, 3. White Scott, 4. Kyle Scott, 5. Kyle Biddle, 6. Bomb Hedman, 7. Daryl Bussard

Onderzoeken: 1. White Scott, 2. Dave Hess, Jr., 3. Greg Oakes, 4. Ryan Scott, 5. Daryl Bossard, 6. Jason Genko, 7. Kyle Scott, 8. Kyle Biddle, 9. Bomb Hedman, 10. Khole Wanzer, 11. Anthony Maroto, 12. Nederlandse Davis, 13. Easton Hedman, 14. Jason Finnerty.

Rondeleiders: Oaks (1-3), Hess Jr. (4-24), W. Scott (25)

UMP-wijzigingen (22 artikelen)

Heat 1: 1. Troy Johnson, 2. Cale Crocker, 3. Butch Southwell, 4. Zach Johnson, 5. Paul Nelson, 6. Brian Mohawk, 7. Joe Lanphere, 8. James Wilburn

Kwalificaties 2: 1. Michael McGee, 2. Casey Powers, 3. Ron Seely, 4. Tim Peterson, 5. Dennis Aseel, 6. Mason Loeb, 7. Byron Johnson

READ  Zverev passeert Grixpor voor Euro 2020

Heat 3: 1. Dave Hess Jr. , 2. Dave Lanphere, 3. Timothy Rockwell, 4. Justin Carlson, 5. Jimmy Diabo, 6. Davis Warrior, 7. Mitchell Rex

Onderzoeken: 1. Dave Hess Jr., 2. Cal Crocker, 3. Butch Southwell, 4. Michael McGee, 5. Dave Lanfer, 6. Justin Carlson, 7. Troy Johnson, 8. Zach Johnson, 9. Mason Loeb, 10 Ron Seeley, 11. Timothy Rockwell, 12. Brian Mohawk, 13. Jimmy Diabo, 14. Paul Nelson, 15. David Warrior, 16. James Wilburn, 17. Casey Bowers, 18. Tim Peterson, 19. Joel Lanphere, 20 Mitchell Rex Bryon Johnson, 21. Dennis Asell, 22

Rondeleiders: Bowers (1-9), Crocker (11-17), Hess Jr. (18-20)

UITDAGERS (21 artikelen)

Heat 1: 1. Chris Horton, 2. Holden Heinemann, 3. Mark Lawrence, 4. Rick Philly, 5. David Mueller, 6. Kim Davis, 7. Casey Markham

Voorronde 2: 1. Tommy Labarbera, 2. Mark Winans, 3. Matthew Haskins, 4. John Mease, 5. William Sunderlin, 6. Rachelle Moller, 7. Ashley Parmenter

Heat 3: 1. Charles Hauser, 2. John Sickings, 3. Peter Volpe, 4. Tammy Watson, 5. Joseph Foti, 6. Gregory Marsh, 7. Ben Swarthout

Feature: 1. John Mays, 2. Rick Philly, 3. Holden Heinemann, 4. Chris Horton, 5. Tommy Labarbera, 6. Mark Winans, 7. William Cinderlin, 8. Matthew Haskins, 9. David Mueller, 10. Kimberly Davis, 11. Joseph Foti, 12. Ashley Parmenter, 13. Mark Lawrence, 14. John Sickings, 15. Peter Volpe, 16. Tammy Watson, 17. Ben Swarthout, 18. Rachel Mueller, 19. Cassie Markham, 20. Terry Hauser

Rondeleider: John Seekings (1), Holden Heinemann (2-9), John Mays (10-12)

Het laatste nieuws van vandaag en meer in je inbox

Reyansh

"Lifetime runner. Bierpionier. Guru micasica. Speciaal in de popcultuur in het algemeen ".

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to top