Curacao

Curacao.nu is de toonaangevende aanbieder van Nederlands kwaliteitsnieuws in het Nederlands voor alle doelgroepen.

Qatar, Senegal, Nederland, Ecuador rang

Het schema van het WK 2022 zit vast en er is veel om naar uit te kijken voor het november-decembertoernooi in Qatar.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Er zijn tal van intrigerende wedstrijden in de openingsronde, van de USMND tegen Engeland de dag na Thanksgiving tot Mexico en Argentinië die het in de groepsfase opnemen, Spanje neemt het op tegen Duitsland en België vs Canada.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Dan kijken we uit naar de ronde van 16, kwartfinales, halve finales en finales.

Hieronder vindt u het volledige schema, details over hoe u de wedstrijden kunt bekijken en alles wat u moet weten..

[ MORE: World Cup odds ]


Wereldbeker 2022 Schema, starttijd, data, hoe live te kijken

wanneer: 20 november 2022 tot 18 december 2022
Starttijden groepsfase wedstrijd: 5u, 8u, 11u, 14u (allemaal ET)
Plaats: Qatar
TV-kanaal in het Engels: Vos
TV-zender in het Spaans: Telemundo, Universo, Pauw


Groep A-schema (alle aftraptijden ET)

20 november: Qatar vs Ecuador – Al Bad Stadium, Al Khor – 12.00 uur
21 november: Senegal vs Nederland – Al Thumama Stadium, Al Ghor – 05:00 uur
25 november: Qatar vs Senegal – Al Thumama Stadium, Al Khor – 8u
25 november: Nederland vs Ecuador – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00 uur
29 november: Nederland vs Qatar – Al Bad Stadium, Al Khor – 10.00 uur
29 november: Ecuador vs Senegal – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Groep B tafel

21 november: Engeland vs Iran – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
21 november: VS vs Wales – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
25 november: Engeland vs VS – Al Bad Stadium, Al Gore – 14:00 uur
25 november: Wales vs Iran – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 05:00 uur
29 november: Wales vs Engeland – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
29 november: Iran vs VS – Al Thumama Stadium, Al Ghor – 14:00 uur

READ  Fotonica-onderzoek voor Nederlandse voedselveiligheidsoplossing

Groep C-tabel

22 november: Argentinië vs Saoedi-Arabië – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 5 uur ’s ochtends
22 november: Mexico vs Polen – Stadion 974, Doha – 11.00 uur
26 november: Argentinië vs Mexico – Iconisch Stadion Lusail, Lusail – 14.00 uur
26 november: Polen vs Saoedi-Arabië – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
30 november: Polen vs Argentinië – Stadium 974, Doha – 14:00 uur
30 november: Saoedi-Arabië vs Mexico – Iconic Stadium Lusail, Lusail – 14.00 uur

Groep D-tabel

22 november: Frankrijk vs Australië – Al Janob Stadium, Al Waqra – 14:00 uur
22 november: Denemarken vs Tunesië – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
26 november: Frankrijk vs Denemarken – Stadion 974, Doha – 11:00 uur
26 november: Tunesië vs Australië – Al Janob Stadium, Al Waqra – 05:00 uur
30 november: Tunesië vs Frankrijk – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
30 november: Australië vs Denemarken – Al Janob Stadium, Al Waqra – 10.00 uur

Groep E-tabel

23 november: Spanje vs Costa Rica – Al Thumama Stadium, Al Khor – 11:00 uur
23 november: Duitsland vs Japan – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
27 november: Spanje vs Duitsland – Al Bad Stadium, Al Ghor – 14:00 uur
27 november: Japan vs Costa Rica – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 05:00 uur
1 december: Japan vs Spanje – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
1 december: Costa Rica vs Duitsland – Al Bate Stadium, Al Ghor – 14:00 uur

READ  Brazilië, Nederland, Polen en Chili namen zondag deel aan de finale van de Volleyball World Tlaxcala Challenge.

Groep F Tabel

23 november: België vs Canada – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur
23 november: Marokko vs Kroatië – Al Bad Stadium, Al Ghor – 05:00 uur
27 november: België vs Marokko – Al Thumama Stadium, Al Ghor – 8u
27 november: Kroatië vs Canada – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 11:00 uur
1 december: Kroatië vs België – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
1 december: Canada vs Marokko – Al Thumama Stadium, Al Ghor – 10.00 uur

Groep G tafel

24 november: Brazilië vs Servië – Iconisch Stadion Lusail, Lusail – 14:00 uur
24 november: Zwitserland vs Kameroen – Al Janob Stadium, Al Waqra – 5 uur ’s ochtends
28 november: Brazilië vs Zwitserland – Stadion 974, Doha – 11:00 uur
28 november: Kameroen vs Servië – Al Janob Stadium, Al Waqra – 5am
2 december: Kameroen vs Brazilië – Iconic Stadium Lusail, Lusail – 14:00 uur
2 december: Servië vs Zwitserland – Stadium 974, Doha – 14:00 uur

Groep H Tabel

24 november: Portugal vs Ghana – Stadion 974, Doha – 11:00 uur
24 november: Uruguay vs Zuid-Korea – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
28 november: Portugal vs Uruguay – Iconisch Stadion Lusail, Lusail – 14:00 uur
28 november: Zuid-Korea vs Ghana – Education City Stadium, Al Rayyan – 08.00 uur
2 december: Zuid-Korea vs Portugal – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur
2 december: Ghana vs Uruguay – Al Janob Stadium, Al Waqra – 10.00 uur


16e ronde tafel

Wedstrijd 49 – 3 december: Winnaar Groep A vs Runners Up Groep B – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 50 – 3 december: Winnaars Groep C vs Runners Up Groep D – Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur

READ  2021/22 Euro Dames Onder-17 Ronde 2: Nederland, Finland, Frankrijk, Duitsland, Denemarken, Noorwegen, Spanje in de finale

Wedstrijd 52 – 4 december: Groep D winnaars vs Groep C runners-up – Al Thumama Stadium, Doha – 10.00 uur

Wedstrijd 51 – 4 december: Winnaars Groep B vs Groep A – Al Bait Stadium, Al Ghor – 14:00 uur

Wedstrijd 53 – 5 december: Winnaars Groep E vs Runners Up Groep F – Al Janob Stadium, Al Waqra – 10.00 uur

Wedstrijd 54 – 5 december: Winnaars Groep G vs Runners Up Groep H – Stadium 974, Doha – 14:00 uur

Wedstrijd 55 – 6 december: Winnaars Groep F vs Runners Up Groep E – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 56 – 6 december: Winnaars Groep H vs Runners Up Groep G – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00 uur


Kwart finale tafel

Wedstrijd 58 – 9 december: Winnaarswedstrijd 53 vs Winnaarswedstrijd 54 – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00 uur

Wedstrijd 57 – 9 december: Winnaarswedstrijd 49 vs Winnaarswedstrijd 50 – Lucille Iconic Stadium, Lucille – 10.00 uur

Wedstrijd 60 – 10 december: Winnaarswedstrijd 55 vs Winnaarswedstrijd 56 – Al Thumama Stadium, Doha – 10.00 uur

Wedstrijd 59 – 10 december: Winnaarswedstrijd 51 vs Winnaarswedstrijd 52 – Al Bad Stadium, Al Ghor – 14:00 uur


Halve finale tafel

Wedstrijd 61 – 13 dec: Winnaarswedstrijd 57 vs Winnaarswedstrijd 58 – Lucille Iconic Stadium, Lucille – 14:00 uur

Wedstrijd 62 – 14 dec: Winnaarswedstrijd 59 vs Winnaarswedstrijd 60 – Al Bad Stadium, Al Ghor – 14:00 uur


Play-off derde plaats

Wedstrijd 63 – 17 december: Losers Match 61 vs Losers Match 62 – Khalifa International Stadium, Al Rayyan – 14:00 uur


Laatste

Wedstrijd 64 – 18 december: Winnaarswedstrijd 61 vs Winnaarswedstrijd 62 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 10.00 uur

Alfred Frost

"Student. Waarschijnlijk een cafetariaspecialist in een cafetaria. Televisieprofessional. Jongleur. Professionele voedingsspecialist. Typisch alcoholist. "

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Back to top